Zonguldak Valisi'nden 'plajda içki' açıklaması

 Zonguldak   Valisi  Ahmet Çınar , Kapuz Plajı'nda alkol alan kadın doktorların gözaltına alındığı iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.

haber7
0

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar , Zonguldak Belediyesi ne bağlı Kapuz Plajı nda alkol alan kadın doktorların gözaltına alındığı iddiasına ilişkin , "Polis , görevi çerçevesinde davranmıştır. Bir adım daha ileri gidersek , içki içti diye kontrol edilme durumu yok. İhbar üzerine bu arkadaşların sarhoşluk seviyesinde , belki bir tanesinin olmayabilir onu bilmiyorum , burada toplumu rahatsız ettiği anlaşılmış ve dolayısıyla polis görevini yapmıştır. Basit ve sade bir konudur." dedi.

Çınar , Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir , İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı , İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Gökhan İnan ve kurum müdürleriyle Kapuz Plajı nda incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından bir gazetecinin , "Plajda alkol alan kadın doktorların gözaltına alındığı ulusal ve yerel medyaya yansıdı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Vali Çınar , "Aslında bunu konuşmaya değer bir konu olarak görmüyorum. Son derece basit , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =