Bolu MHP de 400 kişi istifa etti
Etiketler:

 Bolu  da , aralarında eski il başkanı , ilçe başkanı , belediye başkan adayı , milletvekili adaylarının bulunduğu  400   kişi   MHP  den  istifa  etti.

milliyet
0

DHA

Bolu Adliyesi önünde toplanan partililer , burada açıklama yapmak istedi. Polisin uyarısı üzerine adliyenin karşısındaki Anıtpark a geçen partililer , burada kendilerine dağıtılan  istifa  dilekçelerini imzaladı. Grup adına açıklama yapan eski il başkanı Mustafa Özdemir , 50 yıldır Türkiye nin geleceği için çok şey bekledikleri partilerinin yanlış yola gittiğini , yanlış adımlar attığını gördüklerini söyleyerek şöyle dedi:

"15 yıldır partimize ağır küfürler eden bir siyasi parti ile yan yana gelinmesi ve onlara destek olunması gibi milliyetçi düşüncenin asla kabullenemeyeceği yanlışlara artık tahammülümüz kalmamıştır. Buradaki arkadaşlarımız bu partiye yıllarca hizmet etmiş kişilerdir. Burada  istifa  edenler eski il başkanıdır , ilçe başkanıdır , belediye başkanı adayıdır , milletvekili adayıdır. Artık buramıza gelmiştir. Bu nedenle üzülerek de olsa  istifa  ediyoruz. 50 yıldır bağlı bulunduğumuz siyasi partiden ayrılıyoruz. Bizim gönlümüzde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =