Sevda nın Bahçesi dizisi için geri sayım başladı!

KANAL D nin yeni  dizisi   Sevda  nın  Bahçesi  başlıyor. Yayın tarihi belli olan  Sevda  nın  Bahçesi  dizisinden ilk bölüm fragmanı da geldi. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay ın olduğu  Sevda  nın  Bahçesi  için heyecan dorukta.

milliyet
0

KANAL D de yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay ın olduğu  Sevda  nın  Bahçesi  dizisinden ilk bölüm fragmanı da geldi. Fazlaca merak edilen  Sevda  nın  Bahçesi  için  geri   sayım   başladı.

Sevda , artık kader ile yüzleşmenin zamanı geldiğini düşünür. Yıllar sonra bir araya gelen Levent ve  Sevda  için artık hiçbir şey aynı değil...

Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay ın olduğu  Sevda  nın  Bahçesi  , 23 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 de Kanal D de başlıyor!

SEVDA NIN BAHÇESİ İLK BÖLÜM FRAGMAN

SEVDA NIN BAHÇESİ GENEL HİKAYE

Levent ve  Sevda  büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. 

Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e  Sevda  ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan  Sevda  , Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken , ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =