Selena Gomez den itiraf: Böbrek nakli oldum

Ünlü şarkıcı , bütün yaz neden fazla göz önünde olmadığını ve işlerini geri plana attığını sonunda açıkladı:  Böbrek   nakli  oldum.

hurriyet
0

Genç kuşağın en gözde yıldızlarından  Selena   Gomez  bugüne kadar gizli tuttuğu bir gerçeği Instagram sayfasında yaptığı bir paylaşımla gözler önüne serdi.

25 yaşındaki  Gomez  , uzun süredir tedavi gördüğü Lupus hastalığı nedeniyle böbreklerinin çalışmaz hale geldiğini ve  Böbrek  nakline gereksinim duyduğunu açıkladı.

Genç yıldız Instagram sayfasında hastane yatağında çekilen bir fotoğrafını paylaşıp geçirdiği  Böbrek  naklinin hikayesini anlattı. Bütün yaz neden kliplerinin tanıtımı için etkinliklere katılmadığını soran hayranları olduğunu belirten  Selena   Gomez  , böylece hayranlarının merakını da giderdi.

Selena  Gomez  , Instagram sayfasında ameliyat izlerini gösterdiği pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Genç yıldız takipçilerine şöyle seslendi: "Geçtiğimiz birkaç ay içinde sizinle hep bunu paylaşmak istiyordum. Sağlığımın tamamen düzelmesi için buna ihtiyacım vardı. Kamuoyunun karşısında aileme ve doktor ekibine hem operasyon öncesinde ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =