Bakanı Sarıeroğlu ndan taşeron çalışanlar açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanı   Sarıeroğlu  , "Geçmiş dönemde yapmış olduğumuz seçimlerde taşerondaki kardeşlerimize yönelik kamuda istihdam imkanıyla ilgili bir beyanımız oldu. Bugüne kadar AK Parti olarak ne dediysek ve ne yapaca

milliyet
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanı  Jülide  Sarıeroğlu  ,  Geçmiş dönemde yapmış olduğumuz seçimlerde taşerondaki kardeşlerimize yönelik  kamuda istihdam imkanıyla ilgili bir beyanımız oldu. Bugüne kadar AK Parti olarak  ne dediysek ve ne yapacağız dediysek , arkasında durmuş bir iktidarız." dedi.

Temasları kapsamında beraberindeki heyetle Elazığ a gelen Bakan   Sarıeroğlu  , Vali Çetin Oktay Kaldırım ı ziyaret ederek , bir süre görüştü.

Ziyaretinin ardından Valilik önünde bekleyen vatandaşlarla selamlaşan   Sarıeroğlu  , Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü , vefat eden AK Parti Elazığ  Milletvekili Ömer Serdar ın kayınvalidesi Fikriye Serdar ın taziyeevini ve Elazığ  Belediyesi ni ziyaret etti.

Bakan  Sarıeroğlu  , Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile görüşmesinde ,  Türkiye nin büyüme rakamlarının açıklandığını anımsatarak , yaşanan tüm sürece  rağmen 3. çeyrekte 5.1 lik bir büyüme ile karşı karşıya olduklarını belirtti.

Bu büyüme oranının ülkede ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =