Topbaş tan

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir  Topbaş  , İBB Meclisi nde kabul edilen 5 imar dosyasını  veto  etmesine ilişkin , "Doğrudur. 5 dosyanın tekrar gözden geçirilmesi için meclise iadesini yaptım"dedi.

milliyet
0

AA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

  Veto edilen dosyalarda teknik bazı eksiklikler ve hatalar olduğunu  ifade eden  Topbaş  , "Teknik bir adam ve mimar olarak da bunları gözlemlediğimde  bunların yeniden gözden geçirilip bakılması gerektiğini... Bunlar gözden  kaçırılmış olabilir , düzeltilmesi gerektiğini düşündüm. Yarın bu Meclis de  sorgulanır , bu aldığı karardan dolayı. Bunu gözlemledim , bunu gördüm , imzayı ona  göre attım , iade ettim , tekrar görüşülecek. Zannediyorum , bir veya iki tanesi  tekrar Meclise geliyor , düzeltilerek geliyor. Tekrar bana gelecek , bu Meclise  havalesini yapacağım." diye konuştu. "Şuna üzülüyorum. CHP , Cumhuriyetimizin kuruluşunun dönemi partisi ,  üzerinde hassasiyetle duran ve gösteren bir parti ama maalesef bir demagojik  siyaseti elden bırakmıyor." diyen  Topbaş  , şöyle devam etti:

   "Bundan bir sonuç alamadığı halde devamlı maalesef bütün çalışma ve  siyasi tarzını tamamen demagoji üzerine kurgulamış. Hep ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =