Ayşenur Balcı ile Umur Yiğit Vanlı ayrıldı!

Bu Tarz Benim yarışması ile ünlenen  Ayşenur   Balcı  , yeni bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz ocak ayından beri oyuncu  Umur   Yiğit   Vanlı  ile birliktelik yaşayan  Balcı  dan kötü haber geldi.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Habertürk te yer alan habere göre;  Ayşenur  Balcı-Umut  Yiğit   Vanlı  ilişkisi bitti. İkilinin , yaklaşık iki hafta önce yollarını ayırdığı konuşuluyor.

Ayşenur  Balcı  ,  Umur   Yiğit   Vanlı  ile ilişkisini şu paylaşımıyla duyurmuştu:
"Geçmişte yapmış olduğum bazı hatalarım oldu. Evet hayatımdaki birçok şey için pişmanım kısacası söylemek istediğim beni iyilik ve doğrulukla bu yolda yalnız bırakmayan ve her zaman gücünü gölgesini hayatımda hissetmek istediğim. Hayatımdaki geçmiş gelecek şimdiki zamanda olmasını dilediğim tek insan senden Allah razı olsun Allah seni başımızdan eksik etmesin. Herkesin hayatında bazı yeni sayfalar , dönüm noktaları vardır benimki de sensin ey güzel kalpli yürekli insan seni çok seviyorum  Umur   Yiğit  Vanlı. İyilik mutluluk ve doğrulukla kalın."

Beyaz Gelincik , Anne , Acı Aşk ve O Hayat Benim dizilerinde rol alan  Vanlı  , şu sıralar Ateş Böceği adlı dizide boy ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =