Cumhurbaşkanı Erdoğan tadını çok beğendi!

 Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  , Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından açılan Gaziantep yöresel yemeklerinin yer aldığı standı ziyaret etti.

haber7
0

GAİB tarafından açılan standı ziyaret eden  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  ve eşi Emine  Erdoğan  , tanıtımı gerçekleştirilen Gaziantep yöresine ait bulgurdan yapılan ürünlerin tadına baktı.  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  tadımlık aldığı bulgur bisküvisini çok beğendi.

Hububat ve bakliyat sektöründeki ürünlerin dünya genelinde tanıtılması için büyük çabalar sarf ettiklerini ifade eden Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mahsum Altunkaya uluslararası gıda fuarlarında Ekonomi Bakanlığının desteğiyle yer aldıklarını ve Anadolu’nun bereketli topraklarında yetiştirilen ürünlerin global pazarlarda en iyi koşullarda pazarlanabilmesi için tanıtım çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Expo 2017 Fuar alanını ziyaret ederek Türk katılımcıları motive etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiren Başkan Altunkaya , "Türkiye ihracat alanında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =