WhatsApp a müthiş bir özellik geliyor!

Ünlü mesajlaşma uygulaması  WhatsApp  a yeni bir  özellik  geliyor. Herkesin çok seveceği ve sürekli kullanmak isteyeceği "atılan mesajın geri alınabilmesi" özelliği ile  WhatsApp  kendini adeta yeniliyor.  WhatsApp  a bu yeniliğin ne zaman gelece

milliyet
0

WhatsApp a yeni bir  özellik  gelecek. Milyonlarca kullanıcısı olan mesajlaşma uygulaması  WhatsApp  ta artık yanlışlıkla mesat atılamayacak. Mesajların geri alınabilme özelliği sayesinde kullanıcılar bu yenilikten faydanalacak ve sorun ortadan kalkmış olacak.

Milyonlarca  WhatsApp  kullanıcısının platforma entegre olması için gün saydığı  özellik  kuşkusuz mesajların silinebilmesi.
 
Bugüne kadar bu konu ile ilgili haberler ile karşınıza çıkmıştık. Ancak görünen o ki beklenen  özellik  için artık geri sayım başlamış durumda.  WhatsApp  kullanıcıları önümüzdeki günlerde pek çok kullanıcının merakla beklediği özelliğe kavuşabilir.
 
Geçtiğimiz aylarda beta sürümünde görülen bu  özellik  için pek çok kullanıcıyı heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı.  Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre , yanlışlıkla gönderilen mesajları silmek çok yakında mümkün olacak.
 
Aynı haberlere göre ,  WhatsApp  sonunda merakla beklenen özelliği Android ve iOS cihazlarda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =