Ruh hastası patronla başa çıkmanın 5 sabır taşı yolu

Kötü patronlar , iş yerinin enerjisini kirletirler ve kendi çalışanlarını manipüle ederek kendi başarılarının araçları olarak kullanırlar. Yöntemlerine bakılmaksızın , çalışanlarının performanslarını engelleyerek ve gereksiz stres

hurriyet
0

1- "Uygunsuz kanka" patron

Bu çok samimi patron tipi , bir ekip ruhu oluşturma derdinde değildir. Sizi sürekli olarak iş dışında takılmaya davet eder ve sizinle gereksiz işyeri dedikodularına girer. Arkadaş edinmek için sizi kullanır; çalışanları ilgilendiren zor kararları veremez. 

Nasıl  başa  çıkılır?: Bu patron tipini etkisiz hale getirecek en önemli şey , aranıza kesin sınırlar koymaktır. Onun konumunun sizi korkutmasına izin vermeyin. Örneğin patronunuzla gün boyunca dost gibi takılabilirsiniz; ancak işten sonraki içki teklifine hayır demekten çekinmemelisiniz. 

2- Aşırı detaycı patron

Bu patron tipi , size sürekli gözetim altındaymışsınız gibi hissettirir. Yazdığınız o uzun raporu reddeder , çünkü zımba yerine bir ataç kullanmışsınızdır. Takıldığı küçük ayrıntılarla , sürekli çalışanlarının cesaretini kırar ve onları rahatsız eder.

Nasıl  başa  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =