Bizim Hikaye dizisi ilk bölümüyle bu akşam bomba gibi geliyor!

 Bizim   Hikaye   dizisi  sonunda başlıyor! FOX un çok konuşulan yeni  dizisi   Bizim   Hikaye  1.  bölümüyle  bu  akşam  ekranlara gelecek. Konusunun duyulmasından itibaren adından fazlaca söz ettiren ve herkesin merak ettiği  Bizim   Hikaye  nin 1. bölüm frag

milliyet
0

Bizim  Hikaye  dizisinden merakla beklenen ilk bölüm fragmanı geldi. Kendisine bile vakit ayıramayan Filiz den şans isteyen Barış bir yana , kardeşleri ve babasına bakmak zorunda olan Filiz bir yana.. Her yere yetişmeye çalışırken yorgun düşen Filiz ile  Bizim   Hikaye  bu  akşam  ekranlarda..

BİZİM HİKAYE 1. BÖLÜM ÖZETİ

5 kardeşine hem annelik hem babalık yapmaya çalışan Filiz , güne ödenmemiş fatura sürpriziyle başlar. Evin geçimi , faturalar derken işten işe koşturan Filiz in en yakın arkadaşı Tülay ın ısrarıyla komşularının kınasına gitmesi hayatında yeni bir sayfa açacaktır. O gece Filiz in başına gelen kötü bir olay hayatına Barış ın girmesine sebep olur. Bu olay sayesinde Barış ise bir süredir tekrar karşılaşmayı istediği kızın Filiz olduğunu öğrenir ve bu defa kızın hayatından geçip gitmesine izin vermez. Filiz in hayatına dokunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da , Filiz in kolay kolay buna izin vermeyeceği açıktır.
 
Eve destek olmak için ders ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =