Kanatsız Kuşlar 13. bölüm fragmanında Emre, Nefise yi boşanmaya zorlayacak!

 Kanatsız   Kuşlar  13.  bölüm  fragmanları yayınlandı.  Kanatsız   Kuşlar  13. bölümde Aysun la Mert oynarken Mert in yere düşmesini gören Muzaffer Aysun a çok kızar. Bu duruma şahit olan  Emre  ise Aysun u savunurken ikili büyük bir tartışmaya

milliyet
0

Kanatsız  Kuşlar  13. yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranlarına gelecek. Merakla beklenen  Kanatsız   Kuşlar  13. bölümde işler büyük boyutlara taşınıyor.  Emre  annesinin Muzaffer den boşanması için elinden geleni yaparken  Nefise  ise Zeynep in Onur la yaşadığı aşka karşı çıkmaktadır.

KANATSIZ KUŞLAR 13. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep ve Onur un yakınlaştığını gören  Nefise  , gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz , Onur la doludizgin aşkını yaşamaktadır.

Tuba , Muzaffer le vakit geçirmek için  Nefise  nin bir anlık yokluğundan yararlanır. 

Kaan , Cemre nin internette , uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. 

Küçük Aysun , Mert le oynarken , Mert in düştüğünü gören Muzaffer , Aysun u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun u savunan  Emre  ile Muzaffer in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur.  Emre  , intikam hırsıyla , Behzat ın sinsi planlarından ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =