Athena Gökhan paraları emlağa yatırmış! O şimdi emlak zengini

 Athena  grubunun solisti  Gökhan  Özoğuz ,  emlak  yatırımcısı çıktı. Kazandığı  paraları   emlağa  yatırım olarak kullanmayı tercih eden  Athena   Gökhan  şimdilerde  emlak   zengini  olarak anılıyor.

haber7
0

Sahne ve televizyon programlarından milyonlar kazanan ünlü sanatçılar geleceklerini garanti altına almak için kazançlarını farklı yatırım alanlarına yönlendiriyor. Kimi arsa , kimi ev , kimi borsa , kimi taksi plakası , kimi restorana yatırıyor.

Gökhan Özoğuz , grubuyla konserden konsere koşmasının yanı sıra uzun zamandır televizyonda jüri üyeliği yaptığı programdan ciddi bir gelir elde ediyor. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da birçok meslektaşı gibi tam bir  emlak  yatırımcısı çıktı. Kazandığı  paraları   emlağa  yatırım olarak kullanmayı tercih eden Athena Gökhan şimdilerde  emlak   zengini  olarak anılıyor. 

EVLERİ , VİLLASI , ARSASI VE CİPİ VAR!

Habertürk te yer alan habere göre , Beylerbeyi nde ve Balat’ta ikişer evi olan sanatçı , son olarak Beykoz Konakları’ndan bir villa aldı. Bağlı olduğu Cerrahi tarikatına yakın olmak için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =