iPhone X mi daha iyi yoksa Galaxy S8 mi
Etiketler:

İki telefon devinin iki amiral gemisi karşı karşıya... Peki bu savaşta kazanan hangisi olacak?  iPhone  X mi  yoksa   Galaxy  S8 mi?

hurriyet
0

iPhone X nihayet karşımızda ve bu telefon Apple için kesinlikle bir devrim niteliğinde. Yepyeni tasarımı , devasa ekranı , yüksek seviye donanımı ve birçok yeni özelliği ile  iPhone  X tüm hayranların beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor.

Piyasaya lider olması için tasarlanmış yeni  iPhone  , bu yılın tek yüksek hedefli amiral gemisi değil. Karşısında bir o kadar güçlü ve iddialı Samsung  Galaxy  S8 bulunuyor. Güney Koreli amiral gemisi de devasa bir ekrana , modern bir tasarıma ve bir çok yenilikçi özelliğe sahip. Peki iki devden hangisi  daha  iyi?

Ekran

İki telefon da 5.8-inç OLED ekranlara sahip ve ikisi de HDR desteği ile birlikte geliyor. Ekran/çerçeve oranı iki telefonda da oldukça yüksek , yani ekranları ön yüzün çok büyük bir oranını kaplıyor.

İki ekranın farkları ise  daha  önce bahsettiğimiz gibi çerçevedeki küçük tasarım farklılıklerı ve  Galaxy  S8 in kıvrımlı kenarlara sahip ön camı. Bunun dışında  iPhone  X in görüntü çözünürlüğü 2436 x 1125 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =