iPhone X in Türkiye fiyatı belli oldu! Herkes alamayacak

 iPhone  X in ABD fiyatlarını görenler ,  Türkiye  fiyatının oldukça yüksek olacağını öngörüyor; ancak fiyatlar henüz netlik kazanmış değil. Dün ise bir teknoloji perakende firması  iPhone  X i vitrinine koydu ve fiyatını kendince belirledi

hurriyet
0

iPhone X , yurt dışında 999 dolar gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ülkemiz için ise herhangi bir fiyat açıklaması bulunmamasına karşın dün , bir teknoloji perakendecisi  iPhone  X için satış sayfası açtı.

Tanıtımı üzerinden daha bir gün bile geçmemesine rağmen Apple’ın üst düzey akıllı telefonu  iPhone  X , Türkiye’nin büyük teknoloji perakendecilerinden biri olan “Vatan Bilgisayar” tarafından ön siparişe açıldı.

Vatan Bilgisayar tarafından açılan ön sipariş sayfasında  iPhone  X için 5.999 ,00 TL gibi bir fiyat etiketi belirlenmiş. Siparişe açılan telefon Uzay Grisi renkte ve 64 GB dahili depolama alanına sahip.

Ancak bu fiyat etiketinin tamamen Vatan Bilgisayar tarafından belirlenmiş olduğunu ve herhangi bir resmiyet teşkil etmediğini belirtmeden geçmeyelim. Zira asıl satış  fiyatı  çok daha aşağı veya yüksek olabilir.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =