Gülben Ergen’e oğlu Ares’ten duygulandıran jest

Şarkıcı  Gülben   Ergen  in elektrik faturasını bayram harçlıklarından biriktirdikleriyle ödeyen  Ares  onun duygusal anlar yaşamasına neden oldu.

milliyet
0

Gülben  Ergen  sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla dikkat çekti. Elektrik faturasının ödendiğine dair bir fotoğrafı hesabından paylaşan  Ergen  altına da bu notun hikayesini yazdı. İşte  Gülben  Ergen’in duygu yüklü o paylaşımı:

“Elektrik , su , doğalgaz faturalarımız posta kutumuza geldiğinde çocuklara birlikte alıyoruz. Bugün onlar benden önce almışlar. Eve geldiğimde odamda , yatağımın ucunda bu zarf vardı… Yaz sonu toplantı yapmıştık hepimiz. Bütçelerimizi belirledik. Kışa bir tatil daha yapabilmemiz için elektriklerimizi kapatmamız gerektiğini , suyumuzu boşa harcamamız gerektiğini , yemeklerimizi , giyeceklerimizi özenle kullanmamız gerektiğini konuşmuştuk. Okullar başlayacağı için yeni çanta , ayakkabı , forma , okul kitapları , defter , kalem kutusu gibi ihtiyaçlarını alırken geçen sene kullandıklarını her sene olduğu gibi ihtiyacı olan çocuklara göndermek üzere birlikte koliledik ve içine el yazımızla “güle güle kullanın” yazdık. Şu an sizlere bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =