Vatandaşın işini  zorlaştırmayın

Başbakan Binali Yıldırım , belediye başkanlarına , “Radikal , çok ama çok önemli bir değişikliği meclis kararı ile değil , yönettiğiniz bölgenin ahalisiyle istişare yaparak yapın.

milliyet
0

ANKARA Milliyet

Asıl patronun sizi seçen hemşerileriniz olduğunuz unutmayın.  Vatandaşın   işini   zorlaştırmayın  , inatlaşmayın” mesajı verdi.
Ak Parti belediye başkanları toplantısının ikinci bölümüne katılan Yıldırım , şunları söyledi:
DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ: Türkiye genelinde belediyelerin büyük çoğunluğu bizde , güzel bir tablo var ama önümüzdeki seçimlerde bu tablo daha da zenginleştirilecek. AK Parti belediyeciliğinin değişen tecrübesi ile yeni hamleleri hep birlikte gerçekleştireceğiz.
VATANDAŞ MUHATAP BULAMIYOR: BİMER’e Belediyelerle ilgili yılbaşından bu yana kadar 103 bin başvuru var. Bunun analizini yaptırdım. Yüzde 73’ü şikayet. AK Parti , CHP , MHP ayrımı yok. Geriye kalanı da görüş , öneri , istek. Memnuniyet sıralaması var. Mezarlık hizmetleri  Vatandaşın  en memnun olduğu iş. Vatandaş , ‘Bir tane adam eksildi’ diye mi düşünüyor anlamadım. İkinci nikah işlemleri. Bu da güzel. Alt kısmına gelince yol bakımı , alt ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =