Zuhal Topal’dan Birkan K. açıklaması

Evlilik programına katılan  Birkan  adlı yarışmacının fuhuş operasyonunda yakalanıp gözaltına alınması  Zuhal   Topal  i zor durumda bıraktı. Sunucu açıklama yaptı ve sorumluğunun yapımcıda olduğunu ifade etti.

milliyet
0

Adana merkezli 14 ilde gerçekleştirilen operasyonda eskortluk sitesi adı altında fuhuş çetesi kurduğu ve fuhuşa yer temin ettiği iddia edilen 2 si kadın 20 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin arasında  Zuhal  Topal’ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programıyla ünlenen damat adayı  Birkan  K. nın da olması dikkat çekti.

Birkan K.‘nın yer aldığı izdivaç programının sunucusu  Zuhal   Topal  bir açıklama yaparak “Ben sadece sunuculuk yaptım. Muhatap yapımcıdır” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım , şu anda yayında olmayan ”  Zuhal  Topal’la” programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı. Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben , benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin , benim ismimle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =