Galaxy S8 kullananlara müjde! Android Oreo güncellemesi geliyor

Samsung , düşük ve orta seviye akıllı telefon ve tabletleri için hala  Android  7.0 güncellemesini yayınlamadı , ama Google bu sırada  Android  8.0  Oreo  yu piyasaya sürdü bile. Ancak Samsung nihayet harekete geçmeye karar vermiş gibi görünüyor.

hurriyet
0

Android  Oreo   güncellemesi  Samsung un amiral telefonları  Galaxy  S8 ve  Galaxy  S8 Plus a nihayet geliyor.  Galaxy  S8 ve S8+ telefonlarının  Android  8.0 firmware sürüm isimleri sırasıyla G955FXXU1BQI1 ve G950FXXU1BQI1 olacağı söyleniyor. Şimdilik güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor , ancak bir yenilik olduğunda hemen bizden öğrenebilirsiniz.

Samsung un daha önce  Galaxy  S7 ve S7 edge de yaptığı gibi ,  Oreo  nun beta sürümlerini küçük gruplar ile test edebilir. Erken sürümler baştan aşağı test edildikten sonra güncelleme daha önce gerçekleşen güncellemelere göre daha hızlı yayınlanabilir , çünkü şirket artık çoklu CSC yazılımları kullanıyor.

Oreo nun tüm yeni özellikleri dışında , Samsung kendi özel işletim sistemi sürümünde mutlaka bazı eşsiz özellikler geliştirecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: SAMSUNG UN CESUR TELEFON TASARIMLARI

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =