Twitter da 140 karakter sınırında sürpriz yenilik!

 Twitter  da  140   karakter  sınırı canınızı mı sıkıyor? Öyleyse gelecek olan yeni özellik , sizi biraz olsun rahatlatabilir!

hurriyet
0

Görünüşe bakılırsa  Twitter  , Donald Trump ın hayatını çok daha kolay hale getirecek bir tweetstorm (tweet fırtınası) özelliği üzerinde çalışıyor. Yeni özellik , kullanıcıların (herkesin , sadece Trump ın değil) kolaylıkla uzun tweet ler yazmasına ve tek seferde göndermesine izin veriyor , ama bu sonrasında  140  karakterli gönderilere bölünüyor. Şu anda bir tweetstorm yapmak mümkün olsa da , özellik biraz gizli ve nasıl kullanılacağını bilen pek yok.

Özelliği keşfeden Matt Navarra , birkaç ekran görüntüsüyle özelliği sergiledi. Biraz belirsiz , ama görünüşe bakılırsa resmi tweetstorm lara sığan  140   karakter  gönderiler 352 ye sınırlı , bu da en fazla olası karakteri 49.280 yapıyor.

Özellik bir Android cihazda gösterildi. Navarra ya göre , özellik şu an için normal kullanıcılara "gizli". Ama , ekran görüntülerine bakacak olursak  Twitter  , Navarra ya arkadaşlarını bulması için bildirim gösteriyor , bu da  Twitter  uygulamasını yeni yüklediğine işaret ediyor , bu da belki de Navarra nın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =