Spotify kullananlara çok kötü haber! Artık orada dinleyemeyeceksiniz

Popüler müzik akışı hizmeti  Spotify   Artık   çok  kullanılan bu tarayıcıyı desteklemiyor!

hurriyet
0

Eğer Apple bilgisayarınızda Safari yi  Spotify  dan müzik dinlemek için kullannıyorsanız sizin için  kötü  bir haberimiz var. Dinleyiciler  Spotify  ın web oynatıcısının  Artık  Safari de çalışmadığını fark ettiler. Eğer şu an siteyi Safari ile ziyaret ederseniz , ya alternatif bir tarayıcıya , ya da  Spotify  Mac uygulamasına geçmeniz gerektiğini söyleyen bir mesaj ile karşılaşacaksınız.

Kullanıcılar bu ani ve tuhaf değişiklik hakkında  Spotify  ile iletişime geçtiklerinde , teknik destek Safari nin en son güncellemeleri nedeniyle  Spotify  ile uyumsuz hale geldiğini söyledi.  Spotify  şimdilik ne zaman Safari ye döneceği konusunda bir açıklama yapmadı , ancak daha şimdiden niye böyle bir durumun söz konusu olduğu ile ilgili tahminler bulunuyor.

Mac Generation a göre  Spotify  in b kararı Widevine kopya koruma eklentisi ile alakalı.  Spotify  bu yazılım ile web-tabanlı müzik akışını korumak istiyor , ancak macOS bu yazılımı yeterince su geçirmez olmadığı için etiketlemiş olabilir. Ve bu yazılım olmadan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =