Alman gazetesinden Merkel'e uyarı

 Alman   Taz  gazetesi , Merkel'in Türkiye'ye yönelik tutumunu sert şekilde eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB müzakereleri ve FETÖ konusunda haksız olmadığı vurguladı.

haber7
0

Alman  Taz  gazetesi , Türkiye ye AB müzakerelerinde yapılan haksızlığı anlattı ve  Alman  yönetimini FETÖ konusunda uyardı.

Erdoğan ve Türk halkının AB müzakereleri ve FETÖ konusunda çok da haksız olmadığı vurgulanan yazıda ,  Almanya  nın  Erdoğan  karşıtlığı adına haksızlık yaptığı da paylaşıldı.

AB nin müzakere sürecinde Türkiye yi kültürel ve dini farklılıktan dolayı oyaladığını , başından beri birliğin boş vaadlerde bulunduğu eleştirildi.

MERKEL İKİLİ OYNUYOR

Boş vaadlerden dolayı da en çok şansölye  MERKEL  i sorumlu tutulan yazıda , Şansölyenin 2005 den sonra ikili oynadığı paylaşılıyor. Şimdi ise ,  Erdoğan  ın bizi oyalıyorsunuz söylemleri üzerine;  Erdoğan  ın yürüttüğü siyasetin bahane edildiğini  Erdoğan  ın yaptığı hataların aslında AB için müzakereleri bitirmek için aranan fırsat olduğunu belirtmişler.  Almanya  genel seçimlerinin de tüm bu sürece dahil ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =