4 mevsim Gaziantep fotoğraflanacak

 Gaziantep  Büyükşehir Belediyesince düzenlenecek olan 4  mevsim   Gaziantep  , Türkiye'de alanında kademeli yapılacak ilk  Yarışma  niteliği taşımasıyla dikkati çekiyor.

haber7
0

Gaziantep Büyükşehir Belediyesince bu yıl birincisi düzenlenecek “4  mevsim  Gaziantep: İlkbahar-Yaz Ulusal Fotoğraf Yarışması"nın İlkbahar-Yaz bölümü için 25 Haziran 2017 de başlayan başvurular , 15 Eylül 2017 de sona erecek.

BU YARIŞMA BİR İLK

Büyükşehir Belediyesi ,  Gaziantep  İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFSAD) ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliğinde "4  mevsim  Gaziantep: İlkbahar- Yaz 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması" 2 aşamalı , 4 ayrı  mevsim  için 2 ayrı kategoriden oluşuyor. Türkiye de , alanında ilk olma özelliğiyle dikkati çeken  Yarışma  , fotoğraf severleri heyecanlandırdı. Yarışmanın İlkbahar-Yaz bölümü için 25 Haziran 2017 de başlayan başvurular , 15 Eylül 2017 de sona erecek. Yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf severlerin ,  Gaziantep  in tarihi ve turistlik yerleri ilkbahar ve yaz aylarında fotoğraflayanlar , yarışmaya katılabilecek.

FOTOĞRAF ARŞİVİ ZENGİNLEŞECEK

Fotoğraf kültürünü yaygınlaştırmak ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =