GameX fuarı ne zaman saat kaçta açılıyor  GameX biletleri ne kadar

 GameX   fuarı  , bu yıl da birçok oyunseveri çatısı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Dijital oyun sektöründe yer alan birçok firmanın yer alacağı  GameX   fuarı  dört gün boyunca kapısını açık tutacak. Peki ,  GameX   fuarı  ne  zaman   saat  ka

hurriyet
0

100 milyar doların üzerinde büyüklüğe sahip dünyanın önemli sektörlerinden dijital oyun sektörü  fuarı   GameX  2017 , 14 Eylül de kapılarını açıyor. Dijital oyun dünyasının en yeni dijital oyunları ve yüzbinleri peşinden sürükleyen fenomen oyuncular , 14-17 Eylül tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek  GameX  2017’de sahne alacak.

100 milyar doları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlence sektörünün kalbi 14-17 Eylül tarihleri arasında “GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı” ile İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde atacak. Oyun tutkunlarını bir kez daha buluşturacak olan  GameX  , Doğu Avrupa , Afrika ve Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin en kapsamlı dijital oyun  fuarı  olma özelliğine sahip olduğu belirtiliyor. Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen  GameX  2017’ye 100’ü aşkın yerli ve yabancı dijital oyun firma ve markası katılacak.

PC ve Konsol Oyunları , eşsiz simülatör ve VR (Sanal ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =