Pasta ustası evde intihar etti

MUĞLA nın Datça İlçesi nde bir fırında çalışan  Pasta   ustası  26 yaşındaki Azat Ateş , evinde iple kendini tavana asarak yaşamına son verdi. Ateş in cesedi , iş arkadaşları tarafından bulundu.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Mehmet ÇİL/ DATÇA

BOŞANMA ARİFESİNDEYDİ

İlk evliliğinden iki çocuğu bulunan Azat Ateş in , eşi Münire Ateş ile bir süre önce ayrılma noktasına geldiğini söyleyen yakınları , "Dün Muğla ya gittiğini biliyoruz. Eşinden boşanmak için adliyeye dilekçe vereceğini söylemişti. Akşam saatlerinde Datça ya döndü. Durumunda bir gariplik sezmedik. Gayet neşeliydi. Akşam evine bıraktık. Sonra bir daha görmedik" dedi.

ANNESİ VE DÖRT KARDEŞİNİ TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİ

Eşinden boşanmak üzere olduğu belirtilen Azat Ateş in , Manisa da bir süre önce meydana gelen trafik kazasında annesi ve dört kardeşini kaybettiği ortaya çıktı. Kazadan sonra büyük travma geçiren Ateş in , kazaya neden olan sürücünün boş evini silahla basıp ateş etmek suçundan gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adliyede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı , yargılanmasının ise sürdüğü öğrenildi. Yaşadığı olaylardan psikolojisinin bozulduğu ileri sürülen Ateş in , Manisa daki eşine ise henüz ulaşılamadı. Ateş in , Facebook sayfasında en son 20 Ağustos tarihinde paylaştığı notta , Söylesene yağmur , neden iyi insanların gözleri hep sana benziyor diye yazdığı görüldü.

Polis , Ateş in intiharı ile ilgili soruturma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =