CANLI: iPhone 8 bu akşam saat kaçta tanıtılacak

Hakkında pek çok haber yapılan  iPhone  8 için büyük gün geldi çattı. Hem dünyada hem Türkiye de büyük bir merakla beklenen  iPhone  8 ve  iPhone  8 Plus bu  akşam  saatlerinde Apple ın yeni evinde tüm dünyanın karşısına çıkacak. Peki iPho

hurriyet
0

iPhone 8 ,  iPhone  8 Plus ve hatta  iPhone  X için büyük gün geldi çattı.  akşam  saatlerinde gerçekleştirilecek dev etkinlik pek çok açıdan önem taşıyor. Bir yıldır sayısız habere konu olan  iPhone  8 , Apple ın yeni evinde tüm dünyayla buluşacak.

iPHONE 8  saat  KAÇTA TANITILACAK?

Tasarımı ve özellikleriyle oldukça dikkat çeken ve akıllı telefon pazarının büyük merakla beklediği  iPhone  8 , bu  akşam  gerçekleştirilecek olan Apple tanıtım lansmanında tanıtılacak. Akıllı telefon dünyasının büyük merak ve heyecanla beklediği  iPhone  8 tanıtımının Türkiye saati ile 20:00 de yapılması bekleniyor. Hürriyet olarak gerçekleştirilecek etkinliği dakika dakika sizlerde bu sayfadan paylaşıyor olacağız. 

iPHONE 8 ÖZELLİKLERİ

Peki şu ana kadar  iPhone  8 le ilgili neler öğrendik? İsterseniz etkinlik öncesi  iPhone  8 notlarına şöyle bir göz atalım:

12 Eylül deki  iPhone  lansmanı için geri sayım başladı. Teknoloji devi Apple ın yeni amiral gemisi  iPhone  8 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =