10 yaşındaki çocuğu sapığın elinden kurtardı!

İzmir’de bir kişi , evinin önünde oynamakta olan 10  yaşındaki  erkek çocuğunu kaçırmak istedi. Ailenin köpeği Karabaş’ın , havlayarak etraftakileri uyarması  çocuğu  son anda kurtardı.

haber7
0

İzmir in Konak İlçesi Hatay semtindeki evlerinin önünde oynayan 10  yaşındaki  T. F. biri tarafından kaçırılmak istendi. Küçük çocuğun ellerini arkada birleştirerek ağzını kapatan kişiyi gören köpeği Karabaş ise var gücüyle havlamaya başladı.

Yeni Asır ın haberine göre , o sırada sokağın az ilerisinde komşularıyla sohbet eden anne Nilgün F. ve yanındakiler , Karabaş ın havlamasından bir şeylerin ters gittiğini anlayarak hemen sesin geldiği yöne doğru hareket etti. Karabaş ın sesinden ve üzerine gelen kalabalıktan korkan kişi , kaçmak istedi ancak başarılı olamadı. Köpekten kaçarken apartmana giriunce üzerinden kapıyı kapatan mahalleli polise haber verdi.

İNKAR ETTİ

Saldırganın Gaziemir Polis Karakolu nda taşeron olarak çalışan temizlik görevlisi R. F. olduğu ortaya çıktı. Küçük T , psikolog eşliğinde olayı anlatırken , "Beni zorla kaçırmak istedi" dedi. Zanlının ise , "Köpekten ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =