Yalnızca 1 kişi hayatta kalabiliyor

Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen PlayerUnknown's Battlegorunds oyunseverleri her geçen gün daha fazla kendine bağlıyor.

haber7
0

PlayerUnknown’s Battlegrounds , son dönemin en popüler video oyunlarından bir tanesi.  Bluehole firması tarafından geliştirilen oyun , Steam Erken Erişim servisi aracılığıyla 23 Mart itibarıyla oyuncularla buluşmuştu ve o andan bu yana popülaritesi her geçen gün biraz daha artıyor.

Yetkililerden gelen yeni bilgiler , oyunun an itibarıyla 10 milyondan fazla satıldığı yönünde. Ayrıca oyunlarla ilgili yapılan internet yayınlarında da her gün milyonlarca oyuncunun PlayerUnknown’s Battlegrounds ı takip ettiği bildiriliyor.

Online tabanlı oyunda oldukça büyük bir harita ve dünyanın farklı noktalarından birçok oyuncu yer alıyor. Amaç ise  hayatta  kalabilen tek  kişi  olabilmek.

Serüven esnasında haritadaki bölgeler giderek küçülüyor ve böylelikle oyuncuların daha ufak bir alanda birbirleriyle karşılaşması , böylece mücadeleye girmeleri bekleniyor. Bu mücadeleler sonucunda  hayatta  kalabilen son  kişi  , oyunu da kazanmış ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =