İstanbul - Miami uçuşları ek seferlerle yeniden başlıyor

 İstanbul  -  Miami  arasındaki uçuşların kasırga nedeniyle 3 gün boyunca yapılamamasının ardından , THY yarın itibarıyla  yeniden   Miami  ye uçacak.  İstanbul  -  Miami  arasına bir de ek sefer planlandı.

milliyet
0

ABD de Irma Kasırgası nedeniyle Türk Hava Yolları nın 9 Eylül tarihinden itibaren yapamadığı İstanbul-Miami karşılıklı seferleri yarın  yeniden  başlıyor.

Habertürk te yer alan habere göre THY , tarifeli sefer dışında yer bulamama sorunu olmaması adına 13 Eylül tarihinde Miami’den İstanbul’a da bir ek sefer planladı.

Kasırga nedeniyle Türk Hava Yollarının 9-10-11 Eylül tarihlerindeki İstanbul-Miami uçuşlarının karşılıklı olarak iptal edilmesi nedeniyle kentte Türk vatandaşları zorunlu olarak kalmıştı.

THY yarın  Miami  seferlerine  yeniden  başlayacak ve yer bulamama sorunu olmaması adına  Miami  den de bir de ek sefer yapacak.  Miami  de tatil için bulunup sefer iptalleri nedeniyle zorunlu olarak kalan yolcular THY uçaklarında yer bulmak için yoğun çaba gösteriyordu

THY nin  Miami  seferleriyle ilgili yaptığı duyuruda "Amerika Birleşik Devletleri nde etkili olan Irma kasırgası nedeniyle yolcularımızın uçuşlarının aksamaması için , 13 Eylül tarihinde Miami’den İstanbul’a bir ek sefer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =