“Mazlumların Medine’si Ankara Diz Çökmeyecek”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Kazakistan'da “Bu görüşmeler neticesinde bölgenin ve dünyanın da barışına ve refahına katkıda bulunacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

haber7
0

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan  ile resmi ziyaretler gerçekleştirmek ve İslam İşbirliği Teşkilatı 1. Bilim ve Teknoloji Zirvesi ne katılmak üzere Kazakistan’ın başkenti Astana’ya giden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı  Yalçın Topçu  “Bu görüşmeler neticesinde bölgenin ve dünyanın da barışına ve refahına katkıda bulunacaktır.” Değerlendirmesinde bulundu.

Ekonomik ve Siyasi İlişkiler Kuvvetlenecek

Kazakistan temaslarını değerlendiren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı  Yalçın Topçu  “Türk Dünyasının Aksakal ı  Kazakistan  Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev’in Türk Heyeti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan  a gösterdiği ilgi her türlü takdirin üzerinde FETÖ , DEAŞ ve BTÖ ile mücadelede ortak vurgu ve kararlılık çok önemi iki lider. Bu hususu stratejik ortaklık ve kardeş iki ülke hassasiyeti ile vurguladı. Ekonomik ve siyasi ilişkilerimizi bu ziyaret daha çok artıracak , önümüzdeki ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =