9 bin 500 öğrenciye sertifika!

Büyükşehir Belediyesinin okulların tatile girmesiyle öğrencilerin boş zamanlarını iyi değerlendirmesi amacıyla açtığı “Yaz Spor Okulları” sona erdi.

haber7
0

Düzenlenen bir pragramla 9 branşta , 9 bin 553 öğrenciye sertifikaları verildi. Büyükşehir Belediyesi Talat Özkarslı Spor Salonu’ndaki  sertifika  törenine katılan  Gaziantep  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin , kısa bir konuşma yaptı.

BAŞKAN ŞAHİN: ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR

Şahin , çocukların geleceği temsil ettiğini belirterek , "Sizler bizim canımızsınız , gözümüzün nurusunuz. 3 ay gibi uzun bir yaz tatilini boş geçirmemeniz için belediyemiz , yaz spor okulu açtı , sizler de bu okullardan yararlanmasını bildiniz. Çocukları , kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için en önemli sosyal araçlardan birisi spordur. Çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkarmak için bu tür kurslar çok önemlidir.

Sizler bir şehrin bir ülkenin altyapısısınız. Bunun içindir ki belediyemiz , altyapı çalışmalarını önemsiyor. Bir ülke geleceğini şekillendirebilmek için öncelikle çocuklara ve gençlere yönelik projeler geliştirmek zorundadır. Zaman ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =