Niğde de kiralık ev bulamayan öğrenciden ilginç yöntem

Deniz Kara , "Ev aramaktan sıkıldım siz beni arayın" yazılı ilanları sokaklara , otobüs duraklarına ve ağaçlara yapıştırdı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

iha

Niğde de Ömer Halisdemir Üniversitesi nde okuyan ve  kiralık  ev aramaktan sıkılan öğrenci Deniz Kara  ilginç  bir yönteme başvurdu. Deniz Kara , "Ev aramaktan sıkıldım siz beni arayın" şeklinde ilan verdi.

İHA nın haberine göre , Adana dan üniversite eğitimi için  Niğde  ye gelen üniversitesi öğrencisi Deniz Kara , bir haftadır  kiralık  ev aramaktan yorulunca  ilginç  bir uygulama yaptı. Deniz Kara , "Ev aramaktan sıkıldım siz beni arayın" yazılı ilanları sokaklara , otobüs duraklarına ve ağaçlara yapıştırdı.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tesisat Teknolojileri bölümünde 2. sınıf öğrencisi olduğunu söyleyen Deniz Kara , Bir haftadır kalacak  kiralık  ev aramaktan sıkıldım. Kiralayacak ev bulduğumuz zaman telefon ile arıyoruz konuşuyoruz. Erkek öğrenci isen vermeyiz bayan öğrenci isen veririz diyorlar. Kira fiyatı 450 lira ise erkek öğrenci kiralayacağı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =