Medya Akademisi Mülakat sonuçları açıklandı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliği Yüksek Öğrenim Koordinatörlüğünce açılan ücretsiz "Medya Akademisi" mülakatları açıklandı.

haber7
0

Uluslararası  Medya  Enformasyon Derneği (UMED) ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliği Yüksek Öğrenim Koordinatörlüğünce açılan ücretsiz "Medya Akademisi" mülakatları açıklandı.

Eğitime hak kazanan öğrenciler için  Eğitim  15 Eylül de başlıyor.

Akademide , medyada yaşanan değişim , sosyal medyadaki gelişmeler ve teknoloji kullanımını etkinleştirmeye yönelik uygulamalı ve sistematik eğitimlerin verilmesi hedefleniyor.

Katılımcıların yeni nesil gazetecilik eğitimi alacağı akademide , alanında uzman , medyada aktif çalışan deneyimli gazeteciler ve basın danışmalarınca haber yazım ve teknikleri , sosyal  Medya  uzmanlığı , foto muhabirliği ve haber fotoğrafı çekim teknikleri , basın danışmanlığı ve iletişim teknikleri ile internet ve televizyon haberciliği dersleri işlenecek.

Medya Akademisinde , öğrencilerin gazetecilikteki algı gücünü artırma , güncel olayları yorumlamalarına yardımcı olma , haber kaynağına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =