Başak Köklükaya 6 yıl aradan sonra oyunculuğa dönüyor

Pelin Esmer’in merakla beklenen son filmi “İşe Yarar Bir Şey” 27 Ekim’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu  Başak   Köklükaya  filmin başrolünde yer alıyor.

milliyet
0

2008’de Semih Kaplanoğlu’nun “Süt” filminden beri beyazperdede görmediğimiz başarılı oyuncu  Başak   Köklükaya  filmin başrolünde yer alıyor. Son olarak 2011 yılında “Tek Başımıza” dizisinde izlediğimiz  Başak   Köklükaya  için “İşe Yarar Bir Şey”  oyunculuğa  dönüş filmi olacak.

“Hamam” , “Üçüncü Sayfa” , “Mustafa Hakkında Her Şey” ve “Süt” gibi birçok başarılı filmde yer alan ödüllü oyuncu  Başak   Köklükaya  filmde şair Leyla karakterini canlandırıyor.  Köklükaya  filmin başrollerini genç ve başarılı oyuncular Öykü Karayel ve Yiğit Özşener ile paylaşıyor.

“Oyun” , “11 e 10 Kala” ve “Gözetleme Kulesi” filmlerinin ödüllü yönetmeni Pelin Esmer , “İşe Yarar Bir Şey” filminin senaryosunu “Bizim Büyük Çaresizliğimiz” ve “Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra” romanlarıyla tanınan ünlü yazar Barış Bıçakçı ile birlikte yazdı.  “İşe Yarar Bir Şey” filmi , bir gece trende yolları kesişen iki kadının “gel beni öldür” diyen bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =