Kurtulmuş'tan çok sert SİHA açıklaması

Kültür ve Turizm Bakanı Numan  Kurtulmuş  , CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) ilgili yaptığı açıklamalarına  sert  cevap verdi.

haber7
0

Kurtulmuş , Terörle mücadelede kullanılan etkin bir mücadele aracını , sanki böyle vatandaşa karşı kullanılan bir araçmış gibi tarif etmek en hafif tabiriyle teröre karşı verilen ortak mücadelenin safında yer almamak demektir dedi.

Bakan Kurtulmuş beraberindeki heyetle birlikte Çin’de düzenlenecek Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (BMDTÖ) 22’inci Genel Kurul Toplantısı’na katılmak üzere bu ülkeye gitti.  Kurtulmuş  , Çin yolcuğu öncesi Atatürk Havalimanı’nda hem toplantıyla ilgili hem de gündeme ilişkin  açıklamalarda bulundu.

ORTAK SAFTA YER ALMALIYIZ

Bir basın mensubunun CHP Milletvikili Sezgin Tanrıkulu’nun Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) ile ilgili yaptığı açıklamalarıyla ilgili sorusu  Bakan  Kurtulmuş  şunları söyledi:

“Farklı partiler farklı konularda apayrı noktalarda durabiliriz. Bu siyasetin doğası gereğidir ama bir de ülkelerin içeride ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =