Cizreli Mehmet in Anne Marie hayali gerçek oluyor

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı  Anne   Marie  ile bir uygulama üzerinden yaptığı düetle dünyada 12 milyon kez izlenen  Cizreli  Ali Şulan , bu akşam hayranı olduğu sanatçıyla aynı sahneyi paylaşacak.

hurriyet
0

İngiliz şarkıcı  Anne   Marie  nin Rockabye şarkısını söyleyen  Cizreli   Mehmet  Ali Şulan , şarkıcının bu akşamki Türkiye konserinde sahneye çıkıyor. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan ve birçok basın kuruluşunda haberi yapılan Ali Şulan ile  Marie  nin videosu 12 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti.  Marie  , Şulan a sosyal medyadan ulaşarak; “Yarın İstanbul da mısın benimle birlikte Rockabye söyler misin” dedi. Şulan; ilk başta teklifi reddetmek zorunda kaldığını söylüyor. Nedeni ise Cizre den İstanbul a uçak seferlerinin az olması.

‘ZAR , ZOR UÇAK BİLETİ BULDUM…

Marie ile birlikte seslendirdikleri şarkı büyük beğeni alınca Şulan a birçok yerden sahne teklifi geldi. Fakat bu teklifler gerçekleştirilmedi. CleanBandIt ve Sean Paul ile ortak çalışması ‘Rockabye şarkısıyla tüm dünyada müzik listelerinde zirveye yükselen İngiliz şarkıcı ve söz yazarı  Anne   Marie  , bu akşam şarkılarını İstanbul için söyleyecek.  Marie  , Şulan ı da kendisiyle şarkı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =