ABD'de binlerce kişi Irma Kasırgası'na ateş açacak

ABD’nin  Florida  eyaleti tarihindeki en büyük kasırgalardan birine hazırlanırken , bireysel silahlanmayı savunan onbinlerce Amerikalı kasırgaya 'ateş ederek' önlem almayı planlıyor.

haber7
0

Floridalı 22 yaşındaki bir gencin açtığı  Irma  Kasırgası’na  ateş  et (Shoot at Hurricane Irma) adlı etkinliğe onbinlerce  kişi  katılmayı planlıyor.

Duvar ın haberine göre , Ryan Edwards isimli genç , Facebook’taki etkinliği stres ve sıkıntı nedeniyle açtığını söylese de , azımsanamayacak sayıda Facebook kullanıcısı etkinliği ciddiye almış görünüyor. 22 bini aşkın Facebook kullanıcısı etkinliğe katılacağını , 48 bini de katılmayı düşündüğünü belirtti. Edwards , “Ben bu etkinliği stres ve sıkıntıdan açmıştım ama işler kontrolümden çıktı” dedi.

"BU BÜYÜK KABADAYIYA KARŞI KOYMA VAKTİ GELDİ"

Edwards’ın etkinlik tarifinde , “Bu büyük kabadayıya karşı koyma vakti geldi. Burası bizim evimiz ve kimse bizi buradan atamaz.  Irma  Kasırgası’na  ateş  ederken bu savaşta bana katılın ve onu gördüğünüz yerde vurun. Cehennemde yanacak” yazıyor. Etkinliğe katılacağı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =