Buzul Dağları bölgesinde 4 terörist , SİHA ile etkisiz hale getirildi. O teröristlerin Piyade  Yüzbaşı  Murat Üçöz'ün  şehit  edilmesi olaylarının failleri olduğu değerlendiriliyor.

haber7
0

Hakkari nin Buzul Dağları bölgesinde 4 teröristin  etkisiz hale getirildiği bildirildi.  Valilik ten yapılan açıklamada , Buzul Dağları bölgesinde tespit edilen  4 bölücü terör örgütü mensubunun , silahlı insansız hava aracı ile etkisiz hale  getirildiği belirtildi.

 Açıklamada , şu ifadelere yer verildi: "Etkisiz hale getirilen bölücü terör örgütü mensuplarının daha önceden  Hakkari-Çukurca yolunda askeri konvoya roketli saldırı ve Piyade Yüzbaşı Murat  Üçöz ün  şehit  edilmesi olaylarının failleri olduğu değerlendirilmektedir. Konuyla  ilgili adli tahkikat devam etmektedir."

Hakkari nin Çukurca ilçesinde askeri konvoya PKK lı teröristlerce düzenlenen saldırıda  şehit  olan Yüzbaşı Murat Üçöz Ankara da son yolculuğuna uğurlanmıştı. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan , bakanlar , Genelkurmay Başkanı Akar ve kuvvet komutanlarıyla MHP Lideri Bahçeli de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =