Bakan Tüfenkci:

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci "CHP nin vekili  rahatsız  oluyor. Diyor ki Nereden çıktı bu İHA lar. Bu iHA lar milletin bağrından çıktı , terörle mücadele etmek için çıktı. Sen bu İHA lar nereden çıktı diyeceğine orada katledi

milliyet
0

AA

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent  Tüfenkci  , "CHP nin vekili  rahatsız  oluyor. Diyor ki Nereden çıktı bu İHA lar. Bu İHA lar milletin bağrından çıktı , terörle mücadele etmek için çıktı. Sen bu İHA lar nereden çıktı diyeceğine orada katledilen Muhammet , Abdulkadir , Ahmet bebelere sahip çık. Orada çukur siyaseti izleyerek esnafımı bir ekmeğe muhtaç eden terör örgütlerine karşı çık." dedi.

Tüfenkci , AK Parti Yazıhan İlçe Kongresi nde yaptığı konuşmada , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın öncülüğünde milletin de desteğini alarak kısa zamanda iktidara geldiklerini belirtti.

"İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" anlayışıyla her bir hizmeti insan odaklı yaptıklarını kaydeden  Bakan   Tüfenkci  , gönül coğrafyalarını çok geniş tutuklarını dile getirdi.

Bunun sadece Türkiye coğrafyasında olmadığını aktaran  Bakan   Tüfenkci  , "Avrupa Birliği kulaklarını Myanmar a , Arakan a tıkayabilir ama biz tıkayamayız. Gücümüz neye yettiyse , gönlümüzden ne koptuysa ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =