Murat Güloğlu'nun yeni adresi belli oldu! Bakın kime rakip oldu...

Fox TV ekranlarında hafta sonları yayınlanan Çalar Saat haber programını sunan ve ardından Azerbaycan başkanıyla ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle işine son verilen  Murat  Güloğlu'nun  yeni   adresi   belli  oldu.

haber7
0

Daha önce Hürriyet gazetesinde yazmaya başlayan  Murat  Güloğlu , eski iş yerindeki arkadaşı İsmail Küçükkaya ya  rakip  oluyor. 

Fox TV de hafta sonları sunduğu Çalar Saat programında Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşi hakkındaki edep dışı yorum yapması nedeniyle kovulan  Murat  Güloğlu artık Kanal D ekranlarında. 

Pazartesi günü ekranlara gelecek Günaydın Türkiye ile yeniden sunuculuk hayatına başlayan  Murat  Güloğlu ile Fox Tv nin sevilen ismi İsmail Küçükkaya kıyasıya reyting mücadelesi verecek. 

MURAT GÜLOĞLU NEDEN KOVULDU?

Murat Güloğlu  nun  Fox TV Çalar Saat ten gönderilmesinin nedeninin , Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev hakkında yaptığı terbiyesizce yorum olduğu öğrenildi.

Murat Güloğlu , İlham Aliyev in eşi Mihriban Aliyev i başkan yardımcısı olarak atamasını eleştirmek isterken , "Düşünsenize , Başkan ile yardımcısı aynı yatakta. Tövbe ya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =