Tatilcilerin korkulu rüyası yakalandı

İstanbul'da tatile giden kişilerin evlerini tespit ederek evlerinin otoparkında bıraktıkları lüks araçlara kadar soyan hırsızlar yakalandı.

haber7
0

İstanbul dan güney illerine veya yurtdışına tatile giden vatandaşlar , tatilden döndüklerinde evlerine girildiğini , ziynet eşyalarının alındığını ve otoparklarında bulunan lüks araçların da götürüldüğü şikayetiyle polise başvurdu. Önceki gün Çatalca da bir eve girildi. Ev sahibi bu kez evdeydi , uyuyordu. Evden 50 bin liralık ziynet eşyası alan  hırsız  otoparkta bulunan Mercedes lerden birini de çaldı. Daha sonra eve tekrar dönen  hırsız  otoparktaki ikinci Mercedes i de alarak kaçmak istediği sırada ev sahibi uykudan uyandı. Ev sahibi ikinci lüks aracının çalındığını farketti ancak çok geçti.  hırsız  çaldığı lüks araçla karanlıkta kaybolmuştu.

 

Başvurular üzerine Asayiş Şube Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri araştırma başlattı. Geçmişte bu bölgede hırsızlık olaylarına karışan kişiler incelendi.  Bu bölgede daha önce 20 hırsızlık olayına karıştığı belirlenin Serkan T , kamera görüntüleri ve görgü tanıklarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =