Aksakal: DSP örgütleri yeniden küllerinden doğuyor

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder  Aksakal  ,  "Size samimi olarak ifade edebilirim ki bugün  DSP   örgütleri   yeniden  küllerinden   doğuyor  ve  yeniden  kendi iç dinamikleriyle ayağa kalkıyor." dedi.

milliyet
0

AA

DSP Genel Başkanı Aksakal:  - "Size samimi olarak ifade  edebilirim ki bugün  DSP   örgütleri   yeniden   küllerinden   doğuyor  ve  yeniden  kendi iç  dinamikleriyle ayağa kalkıyor"

Aksakal , Giresun Belediyesi Nikah Salonu nda gerçekleştirilen DSP  Giresun Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı nda yaptığı konuşmada , yeniden  örgüt olabilmenin sancılarını yaşadıklarını belirtti.

Kendileri için bunun önemli bir süreç olduğunu anlatan  Aksakal  , "Size  samimi olarak ifade edebilirim ki bugün  DSP   örgütleri   yeniden   küllerinden  doğuyor  ve  yeniden  kendi iç dinamikleriyle ayağa kalkıyor. Bugün burada bulanan  arkadaşlarımız bunun en önemli göstergesi , Giresun İl Başkanımızın ve onun  çalışma arkadaşlarının öncülüğünde buruda hazırlanan toplantı salonunda bu  içeriğe gerçekten teşekkür ediyorum. Bu bir  yeniden   DSP  kuruluş hareketidir."  diye konuştu.

Aksakal ,  DSP  Genel Başkanı Bülent Ecevit ve arkadaşlarının partiyi  kurduğunda bodrum katında iki kişiyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =