Pınar Altuğ u çıldırtan Vatan Şaşmaz yorumları

Oyuncu  Pınar   Altuğ  , sosyal medya hesabı üzerinden "Vatan  Şaşmaz  ın acısını ne çabuk unuttun" şeklindeki yorum ile kendisini eleştiren takipçisine yanıt verdi.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Pınar  Altuğ  , önceki gün Bodrum tatili sırasında teknesinde köğeğiyle çekilen bir fotoğrafını instagram da yayımladı. Ünlü oyuncu , bu paylaşıma gelen "Vatan’ın acısını ne çabuk unuttun" yorumuna yanıt vermekte gecikmedi.

Çocuklar Duymasın dizisiyle ekranlara dönüş yapan  Altuğ  , kendisini eleştiren takipçisine , "Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder , ama ara ara kalbiniz sızlar" karşılığını verdi.

43 yaşındaki oyuncu , başka bir takipçisinin “Tırnaklar ojeli , saçlar açık  Vatan  Şaşmaz’ın cenazesine geldi. Fotoğraf koysa ne olacak” mesajına ise sert tepki gösterdi.  Pınar   Altuğ  , "Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim. Ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem. Siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu da merak ettim! Beni sevmiyor , beğenmiyor olabilirsiniz. Ona da saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım! Malum şahsi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =