Maltepe’den Gökhan Türkmen geçti

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak ziyaretçilerini müzikle buluşturan  Maltepe  Park , Açık Hava Teras Konserleri kapsamında dün gece  Gökhan   Türkmen  i ağırladı.

milliyet
0

Son dönemde popüler müziğin önemli temsilcilerinden biri haline gelen  Gökhan   Türkmen  , ilk albümü Büyük İnsan , ikinci albümü Biraz Ayrılık , Ara single ı ve yeni albümü Sessiz de yer alan parçalarından oluşan geniş repertuarı ile  Maltepe  Park’ı dolduran sevenlerine güzel bir gece yaşattı.

Konser öncesi konuşan sanatçı  Gökhan   Türkmen  , “Güzel ve keyifli konser olacak. Burada olmak benim için keyifli. Her konserimiz kabalık oluyor , burada da yalnız bırakmadılar. Gelenlere teşekkür ederiz” dedi.

Sessiz albümünün Aşktır isimli parçasına klip çektiren sanatçı  Türkmen  , “Klibi yine Murat Joker çekti. Bu albümünün 5 inci video klibi. İnşallah hepsine klip çekiceğiz. Öyle düşünüyor ve öyle istiyoruz. Bu sefer daha yalnız olduğum bir klip oldu. Güzel ve keyifli bir iş oldu. Tepkiler de çok güzel. Klibe güzel yorumlar geliyor. O yüzden mutluyuz” şeklinde konuştu.

Konser ve projeler hakkında bilgi veren ünlü şarkıcı , “Konserlerimiz her zaman olacak inşallah. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =