Game Of Thrones’ta korsan tehdidi! 1 milyarın üzerine ulaştı

Dünya genelini kasıp kavuran ve en yüksek izlenme oranlarına sahip  Game Of Thrones  dizisinin 7.sezon bölümleri toplamda 1  milyarın  üzerinde  korsan  olarak izlendi veya indirildi.  korsan  karşıtı bir şirket olan MUSO tarafınd

haber7
0

Game Of Thrones dizisi her zaman olduğu gibi  korsan  tehdidine maruz kalmaya devam ediyor.  Game Of Thrones  un izlenme rekorları kıran 7.sezonu ,  korsan  platformlarda da en çok izlenen dizi oldu.  korsan  karşıtı bir şirket olan MUSO tarafından yayınlanan en son verilere göre  Game Of Thrones  dizisinin 7.sezon bölümleri , toplamda 1  milyarın  üzerinde  korsan  olarak izlendi veya indirildi.

Torrent Freak e konuşan MUSO CEO su Andy Chatterly , içerik üreticileri için  korsan  dizi yayınlarının torrentten çok daha ciddi bir problem haline geldiği sözlerine yer verdi.

Korsan içerik takibi yapan ve bunları raporlayan Muso firmasının verilerine göre ,  Game Of Thrones  un her bir bölümü 140 milyon kez  korsan  olarak elde edildi.

Korsan kullanımların başında %84 ,7 oranıyla streaming yani herhangi bir web sitesi üzerinden izleme ilk sırada gelirken , %9.1 ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =