Fatih Portakal isyanda! Türkiye'nin sorunu muhalefet...

 fox tv  ekranlarında yayınlanan ana haber bültenini sunan  Fatih   Portakal  canlı yayında isyan etti. Türkiye'de sorunun Erdoğan'da değil muhalefette olduğunu söyleyen  Portakal  , 15 yıldır muhalefetin lider çıkartamad

haber7
0

Ekmeleddin e oy ver denildi verildi. Selahattin Demirtaş a oy ver denildi verildi. Şimdi de Meral Akşener i dayatıyorlar. İşte başkalarına koyun diyenlerin zavallılığı!

Fatih  Portakal  , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın "Türkiye nin kaderiyle AK Parti nin kaderi bütünleşmiştir." sözlerini yorumladı.

"SORUN MUHALEFETTE" Erdoğan ın vazgeçilmez olmadığını ifade eden  Fatih   Portakal  , Türkiye deki asıl sorunun muhalefette olduğunu söyledi.

"15 YILDIR LİDER ÇIKARTAMADILAR" Muhalefetin 15 yıldır bir lider çıkartamadığını söyleyen  Portakal  , "Sorun Erdoğan da değil , sorun muhalefetin lider çıkartamamasında." diye konuştu.

Fatih  Portakal  , şunları söyledi: "Sayın Cumhurbaşkanı siz vazgeçilmez değilsiniz. Siz de fanisiniz. Bugün varsınız yarın yoksunuz. Türkiye sadece ve sadece size muhtaç değil. İşte ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =