AK Partili Başkan son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden  Ak Parti   Giresun  İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü , Başbakan Yıldırım'ın da katıldığı törenin ardından toprağa verildi.

haber7
0

2014 yerel seçimlerinde Ak Partiden belediye meclis üyesi seçilen ve 2015in Şubat ayından itibaren de  Ak Parti   Giresun  İl Başkanlığını yürüttüğü sırada pankreas kanseri nedeniyle tedavi gördüğü  İstanbul  da Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde dün sabah yaşamını yitiren HASAN Ali Tütüncünün cenazesi , özel uçakla Giresuna getirildi.

Tütüncü için Çıtlakkale Mahallesi ndeki evinin önünde ve partisinin il başkanlığı binası önünde  tören  düzenlenerek , helallik alındı ve dua okundu.  Ak Parti   Giresun  İl Başkanlığı binasında da Hasan Ali Tütüncünün fotoğrafının yer aldığı Seni asla unutmayacağız yazılı dev pankart asıldı.

Cenaze duanın ardından daha sonra omuzlarda taşınarak Hacı Miktat Camisi ne getirildi. Giresunspor Kulübü 2 inci Başkanlığı görevini de yürüten Tütüncü için düzenlenen cenaze törenine Başbakan Binalı Yıldırım , Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ,  Giresun  Valisi Harun Sarıfakıoğulları , Jandarma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =