AK Parti Giresun İl Başkanı Tütüncü ye  son veda

Kanser tedavisi görürken dün yaşamını yitiren AK  Parti   Giresun  İl  Başkanı  Hasan Ali  Tütüncü  bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Törene Başbakan Binali Yıldırım da katılıyor.  Tütüncü  nün cenazesi  Parti  binası önüne getirildi.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

İstanbul da tedavi gördüğü hastanede dün vefat eden AK  Parti  Giresun  İl  Başkanı  Hasan Ali  Tütüncü  son yolculuğuna uğurlanıyor.  Giresun  a getirilen  Tütüncü  için Çıtlakkale Mahallesi ndeki  evinin önünde bir tören düzenlenerek , helallik alındı.   Tütüncü nün cenazesinin araca alınmasının ardından , cenaze aracına  Bakan Canikli ve  Tütüncü  nün oğlu Hüseyin Kağan da bindi. Cenaze daha sonra  AK  Parti İl Başkanlığı binası önüne getirilerek , burada da dua okundu.

 AK  Parti   Giresun  İl Başkan Vekili Kenan Tatlı , yol arkadaşları , dava  arkadaşları , kardeşleri , il  Başkanı  Tütüncü’yü kaybetmenin tarifsiz üzüntüsü  içerisinde olduklarını belirtti. Giresun un bir değerini , bir evladını kaybettiğini anlatan Tatlı ,  "Giresun 15 Temmuz gecesi , hain darbe girişimine karşı ilk göğsünü gereni ,  kahramanını , önderini kaybetti. Allah ondan razı olsun. Onun bu dik duruşu ,  vatanına , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =