Bakan Soylu futbol dersi verdi

 bayram tatili  için memleketi Trabzon'a giden İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , Kayabaşı Yaylası'na çıkıp top sektirerek stres attı.

haber7
0

Trabzon da bulunan İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu bayram tatilini  Akçaabat ilçesi  Kayabaşı Yaylası nda geçirdi. Bölgede piknik yapan ailelerle de bir araya gelerek bayramlaşan  Bakan   Soylu  , daha sonra çocuklarla top oynadı , kafasında da top sektirerek stres attı.

Kurban Bayramı nedeniyle önceki gün memleketi  Trabzon a gelen İçişleri Bakanı  Süleyman  Soylu  ,  bayram tatili  için  Akçaabat ilçesi  Kayabaşı Yaylası nı tercih etti. Geceyi burada geçirerek dinlenen  Bakan   Soylu  , öğle saatlinde de yaylada piknik yapan ve çevrede gezinen ailelerle bir araya gelerek bayramlaştı. 

BAŞINDA TOP SEKTİRDİ

Bakan  Soylu  yaylada çimenler üzerinde top oynayan çocuklara da bir süre eşlik etti.  Bakan   Soylu  oyun sırasında topu başının üzerinde sektirmesi çevredekilerin de beğenisi topladı. Başının üzerinde bir süre top sektiren  Bakan   Soylu  daha sonra çocuklara bayram harçlığı  verdi  , oyuncak hediye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =