Şehit Eren için duygulandıran hamle

Trabzonlu bir  işadamı  , İçişleri Bakanlığı ve  Trabzon  Valiliği'nin yürüttüğü destek projesine katılarak , şehit edilen 16 yaşındaki  Eren  Bülbül'ün ailesine  ev  aldı.

haber7
0

Duygulanan anne Ayşe Bülbül ün ise , Devletimize bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ama ben  Eren  ime yakın olmak için köyümdeki evimde kalacağım dediği öğrenildi. Yeni evde , ailenin çocuklarının kalacağı öğrenildi.

İEDF DEN 3 ŞEHİT AİLESİNE EV

Bayramda şehit ailelerine bir güzel haber de Erzurum dan geldi. İstanbul Erzurum Dernekleri Federasyonu (İEDF) tarafından "Vatana kurban olana kurban olayım" sloganıyla başlatılan kampanya ile alınan 3 dairenin tapusu , Erzurum daki şehit ailelerine teslim edildi.  Şehit  polis memuru Orhan Dilekçi ile şehit Uzman Çavuş Kürşat Güneş ve şehit Uzman Çavuş Kadir Kayveni nin ailelerine kentin Kurtuluş Mahallesi nde  ev  hediye edildi. İEDF Başkanı Ahmet Ağırman "Bu memlekette yaşıyor , evimize , işimize rahat gidiyorsak , çocuklarımızı okullarına rahat gönderebiliyorsak bunu borçlu olduğumuz birileri var" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =